دوره تخصصی تربیت مربی نهج البلاغه برگزار می‌شود

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) این مرکز با توجه به اهمیت گفتمان سازی مفاهیم غنی نهج ‌البلاغه، تربیت مربی در این حوزه و استفاده از ایشان در طرح‌های گفتمان‌ سازی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) برنامه‌‌ریزی‌‌های خاصی را جهت برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی در حوزه ‌ی تربیت مربی نهج‌البلاغه صورت داده است.

در این سلسله نشست‌ها، مباحث تخصصی ذیل توسط اساتید گرامی تدریس خواهد شد:

شناخت اجمالی با شروح نهج البلاغه و ارزیابی میزان اهمیت آن ها در فهم نهج‌ البلاغه
تبیین نظام موضوعات آشکار و پنهان نهج‌ البلاغه
تبیین راهکارهای تدبر و تأمل در نهج ‌البلاغه
تبیین و تحلیل مسائل روز با استفاده از مبانی نهج البلاغه
روش‌ شناسی مطالعه‌ ی نهج ‌البلاغه
بازخوانی موضوعات محوری در نهج البلاغه(خدا-انسان-دنیا-نسخه های حکومتی-روش تربیت-رذائل وفضائل اخلاقی)
روش‌شناسی تبلیغ دینی در نهج‌ البلاغه

دوره تخصصی تربیت مربی نهج البلاغه برگزار می‌شود

این سلسله نشست‌ها به صورت هفتگی از تاریخ ۲۱/۰۵/۹۵ تا تاریخ ۲۵/۰۶/۹۵ در نوبت صبح روزهای پنج شنبه به صورت ۱۲ جلسه آموزشی‌ در محل مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق (علیه السلام) به نشانی (تهران، میدان توحید، خیابان نیایش شرقی، پلاک۳۷) برگزار خواهد شد.

هزینه‌ ی شرکت در این دوره، ۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال می‌باشد، که فعالان عرصه تعلیم و تربیت از ۲۵ درصد تخفیف برخوردار می‌ باشند.

گفتنی است متقاضیان حضور در این نشست ها از طریق شماره تلفن ۰۹۳۹۱۶۲۶۵۰۳ به صورت های تلفنی، پیامکی و تلگرامی ( ارسال نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و کد پیگیری فیش پرداختی) می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

متقاضیان می‌ بایست هزینه ‌ی ثبت‌ نام خود را به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۰۱۷۷۹۱۷۵۳ واریز و شماره فیش واریزی خود را به شماره همراه ۰۹۳۹۱۶۲۶۵۰۳ ارسال کنند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.rc.basijisu.ir مراجعه کنند.

لازم به ذکر است در پایان این سلسله نشست‌ ها به فراگیرانی که در ارزیابی نهایی حدنصاب نمره را به ‌دست آورند، گواهی معتبر پایان‌ دوره تخصصی اعطا خواهد شد.

Avatar

درباره نویسنده

وبگاه فراروي شما، آینه‌ایست براي انعكاس ديدگاه‌ها، دغدغه‌ها و تحليل‌هاي اینجانب. امید که بتواند فرصت مغتنمی را براي طرح مساله، تضارب آراء و بهره برداري از مباحث عالمانه و كارشناسانه فراهم آورد.