نشست «بررسی آسیب‌های شکاف میان ملت و دولت» برگزار می‎شود

«بررسی آسیب‌های شکاف میان ملت و دولت» با حضور دکتر فرزاد جهان بین (استادیار دانشگاه شاهد) و سعید شریعتی (عضو مستعفی جبهه منحله مشارکت) برگزار می‎شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، در سال «ملت و دولت، همدلی و همزبانی» دفتر همایش‌ها و نشست‌های کانون اندیشه جوان، در راستای برگزاری سلسله نشست‌های «مبانی فکر سیاسی»، دومین نشست را با همکاری جامعۀ اسلامی دانشگاه شریف با عنوان «بررسی آسیب‌های شکاف میان ملت و دولت» با حضور دکتر فرزاد جهان بین (استادیار دانشگاه شاهد) و سعید شریعتی (عضو مستعفی جبهه منحله مشارکت) برگزار خواهد می‌کند.

در این نشست ابتدا دکتر جهان‌بین و شریعتی به عنوان سخنران، مباحث کلی در موضوع جلسه را بیان می‌کنند و سپس به پرسش‌ها و نقدهای دانشجویان پاسخ می‌دهند.

هدف نهایی این نشست، «ارتقاء دانش سیاسی» و در جهت «آئین اندیشه ورزی» است که با طرح دیگر مباحث مهمی چون «حقوق ملت و دولت در قانون اساسی»، «آسیب شناسی نظام دو قطبی»، «پیچ تاریخی» و … مطرح می‌شود.

این نشست یکشنبه ۱۶ اسفند ساعت ۱۳ تا ۱۵ در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

2018402

درباره نویسنده

وبگاه فراروي شما، آینه‌ایست براي انعكاس ديدگاه‌ها، دغدغه‌ها و تحليل‌هاي اینجانب. امید که بتواند فرصت مغتنمی را براي طرح مساله، تضارب آراء و بهره برداري از مباحث عالمانه و كارشناسانه فراهم آورد.