تمدن نوین اسلامی نشست خبری نخستین هفته علمی تمدن نوین اسلامی ۲۵ آذرماه برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از ستاد خبری نخستین هفته علمی تمدن نوین اسلامی، نشست خبری نخستین هفته علمی تمدن نوین اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدناصر سقای بی ریا رئیس شورای علمی هفته علمی تمدن نوین اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی ابوطالبی رئیس دبیرخانه و دکتر فرزاد جهان‌بین مدیر هفته علمی تمدن نوین اسلامی، چهارشنبه ۲۵ آذرماه برگزار می شود.

این نشست از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در مرکز پژوهشهای علوم انسانی اسلامی صدرا واقع در خیابان جمهوری، خیابان کشوردوست، کوچه نوشیروان، پلاک ۲۶ برگزار می شود.

یادآور می شود، نخستین هفته علمی تمدن نوین اسلامی از ۳۰ آذرماه تا ۷ دی ماه سال جاری با مشارکت بیش از ۱۴ مرکز علمی، پژوهشی و حوزوی برگزار می شود. هفته علمی که مراحل مختلف تمهید مقدمات پژوهشی آن از اسفندماه ۱۳۹۲ شروع شده است، به جز شورای سیاست گذاری و شورای علمی، از شش کمیسیون تخصصی تشکیل شده که مسئولیت هر کدام از این کمیسیون ها برعهده یک یا چند مرکز تحقیقی، دانشگاهی و حوزوی نهاده شده است.

در این هفته طی نشستهای مختلف علمی در محورهای ۶ گانه موضوعی در دانشگاه ها و پژوهشگاه های مختلف کشور، ده ها مقاله علمی و پژوهشی از سوی اساتید و محققان حوزه و دانشگاه ارائه خواهد شد.

Avatar

درباره نویسنده

وبگاه فراروي شما، آینه‌ایست براي انعكاس ديدگاه‌ها، دغدغه‌ها و تحليل‌هاي اینجانب. امید که بتواند فرصت مغتنمی را براي طرح مساله، تضارب آراء و بهره برداري از مباحث عالمانه و كارشناسانه فراهم آورد.